Skupiny

Co Vám můžeme nabídnout?

Přijímací zkoušky VŠ psychologie nanečisto

Vyzkoušejte si testy a pohovor dle aktuálních požadavků vysokých škol. Jsme jediní, kdo přijímačky nanečisto samostatně nabízí.

  • Online
  • 10. a 17.4.2021, od 10 do 14h

0/12 obsazeno
849 Kč

Webinář Jak se dostat na psychologii

Tipy jak se připravit na náročné přijímací zkoušky od našich lektorů, kteří nejenže sami studují psychologii, ale každoročně pomáhají zájemcům jako jste vy uspět!

  • Online
  • Říjen 2021, datum bude upřesněno

Zdarma

Skupinové přípravné kurzy 2021/2022

Výuka psychologie a dovednosti potřebné pro přijímací zkoušky na VŠ obor psychologie.

  • Osobně v Praze, Pardubicích nebo online
  • Listopad 2021 - duben 2022

Praha 0/12 obsazeno
Pardubice 0/12
10 499 Kč

Co je náplní přípravných kurzů?

Přípravné kurzy u nás znamenají komplexní přípravu na náročné přijímací zkoušky. Nejprve Vám předáme naše zkušenosti s podobou přijímacích zkoušek a poté se společně se zaměříme nejen na znalosti z psychologie, ale i dovednosti potřebné k úspěšnému složení přijímacího řízení. V průběhu kurzu píšeme testy, abyste si osvojili co nejvíce vědomostí a hned měli zpětnou vazbu. Kurz zakončíme přijímacími zkouškami nanečisto včetně simulace ústního pohovoru a získáním potvrzení o absolvování kurzu.

Náplň přípravných kurzů: přijímací zkouška a příprava, psychologie jako věda, dějiny psychologie, přístupy v psychologii, obecná psychologie, psychologie osobnosti, sociální psychologie, vývojová psychologie, psychopatologie, aplikovaná psychologie, metodologie, přijímací zkoušky nanečisto


Proč absolvovat přípravný kurz právě u nás?

Jsme tým mladých lektorů, kteří jsou většinou ještě sami studenti psychologie. Předáme vám nejen znalosti ale i konkrétní tipy k přijetí na psychologii a studiu. 

Nabízíme Vám individuální přístup. Nejenže nabízíme plně individuální kurzy, ale i v rámci skupinových kurzů chceme slyšet, jaké jsou vaše cíle a poznat vaše silné stránky. 

Procento přijatých uchazečů na obor psychologie se pohybuje okolo 6%. Naši studenti mají úspěšnost 60% a jsou tedy desetinásobně úspěšnější, než průměrný uchazeč. 


Co o kurzech říkají studenti?

"Sama jsem si už podobné informace pokoušela vyhledávat, ale nakonec jsem z toho všeho skončila taková zmatená. Slyšela jsem přesně to, co jsem potřebovala. Krásně a srozumitelně vysvětleno."

Webinář Jak se dostat na psychologii říjen 2020

"Moje lektorka byla moc milá a motivovala mě do hlubšího studia i ve volném čase, stejně jako mi dala typy na přednášky a praxe, kterých jsem poté ráda využila."

Individuální přípravný kurz 2019/2020

"Celkově mě znalostmi z psychologie přípravný kurz obohatil a bez něj bych určitě během přijímaček nenasbírala tolik bodů."

Skupinový přípravný kurz 2019/2020

"Vše mi vyhovovalo, zpětná vazba k mému portfoliu a taky otázky, protože díky nim vím, na co se mám ještě zaměřit."

Přijímací zkoušky nanečisto duben 2020

"Jsem maximálně spokojena, nenapadá mě nic, co bych potřebovala jinak. Kurz všem zájemcům doporučuji." 

Skupinový přípravný kurz 2018/2019

Zaujali Vás naše přípravné kurzy?
Vyplňte nezávaznou přihlášku, ozveme se Vám.

Kontakt

Nikola Kročková

Rezervace kurzů a termínů

Praha, Pardubice

Online kdekoliv

QR platba

723 887 745

 Facebook

Nabídka

Upozornění: všechny služby probíhají v současné době online