O nás - pro Vás

Pamatuji si, jako by to včera, na první hodiny, kdy jsem v roce 2017 jako čerstvá studentka psychologie začala doučovat tento krásný obor. Nápad, otevřít vlastní přípravné kurzy, dlouho zůstával jen myšlenkou. Od té doby uplynulo pár let, během nichž jsem přípravné kurzy skutečně otevřela a již je neučím zdaleka sama, ale s týmem skvělých lektorů. Kromě toho se nám daří nabízet vám workshopy, webináře a také koučování. Doufám, že poznatky z psychologie Vám pomohou žít uvědomělejší, naplněnější a spokojenější život. Stejně tak, jako pomohly mě osobně. 

Nenabízíme však zázraky, ale možnost pracovat na svém seberozvoji, vzdělávat se v psychologii nebo se připravit na její studium na vysoké škole. 

Náš tým

Nikola Kročková
Zakladatelka, lektorka kurzů, workshopů a koučka 

Ze svého profesního zázemí čerpám i v osobním životě. Pomohlo mi se dostat i v mladém věku tam, kde jsem - milující partnerka, dobrá šéfka i zvídavá studentka. Na své práci miluji komunikaci s lidmi, jednotlivci i skupinami a to, jak jim psychologie a koučování přináší do života uvědomění a radost. Jsem vděčná za to, že se stále posouvám dál a především za to, že tu teď můžu být pro Vás.

Vzdělání a profesní zkušenosti: 
  • Bc. obor Psychologie (2020), Filozofická fakulta Univerzity Karlovy, studium Mgr. (2020-2022)
  • Kurz Rodičovské vyhoření: diagnostika a léčba (2021)
  • Výcvik v Somatickém koučování uznávaný International Coach Federation (2020-2021)
  • Kurz kompletní krizové intervence (2019)
  • Konzultant krizové a poradenské linky pro zaměstnance
  • Poradenská psycholožka komunitního centra a Klubu pro rodiče a děti

Daniela Piklová
Lektorka přípravných kurzů v Pardubicích

Studuji Mgr. psychologii na FF UK. Od října 2019 jsem lektorkou přípravných kurzů na přijímací zkoušky psychologie v Pardubicích. Pracuji jako učitelka v soukromé mateřské školce, která funguje v konceptu Step by Step. Absolvovala jsem stáž na AD centru v Národním ústavu duševního zdraví a v současné době stážuji v dětské klinické praxi.

Adéla Mládková
Lektorka přípravných kurzů Praha

Již v roce 2019 jsem začala v naší oragnizaci, Psychologie pro Vás, jako lektorka individuálních a skupinových přípravných kurzů. Psychologie pro mě znamená nevyčerpatelný zdroj inspirace a znalostí a přinesla mi do života mnoho zajímavého. A to je právě jeden z důvodů, proč pomáhám lidem k psychologii dnes i já.

Mám za sebou také mnoho rozmanitých praxí, od práce v mateřské školce až po výpomoc seniorům. V současnosti studuji Bc. Psychologii na FF UK a mohu Vám tak poskytnout i náhled již přijaté studentky.

Martin Pocar
Lektor přípravných kurzů Praha

Nikola Kročková


Rezervace akcí a termínů

Praha, Pardubice

Online

QR platba

723 887 745


 Facebook