Materiály na přijímačky VŠ psychologie

Psychologický slovník, Cvičebnice skrze obory či trojdílná cvičebnice s osobnostmi psychologie

Známé osobnosti psychologie III

3. díl e-book cvičebnice se 75 známými osobnostmi psychologie + správná řešení. Ke každé osobnosti se pojí 3-20 otázek. Po zakoupení obdržíte e-book emailem. Doporučujeme k přípravě na přijímací zkoušky na VŠ psychologii či jiné zkoušky s psychologickým zaměřením.

199,00 Kč

Známé osobnosti psychologie II

2. díl e-book cvičebnice se 75 známými osobnostmi psychologie + správná řešení. Ke každé osobnosti se pojí 3-20 otázek. Po zakoupení obdržíte e-book emailem. Doporučujeme k přípravě na přijímací zkoušky na VŠ psychologii či jiné zkoušky s psychologickým zaměřením.

199,00 Kč

Známé osobnosti psychologie I

1. díl e-book cvičebnice se 75 známými osobnostmi psychologie  + správná řešení.   Ke každé osobnosti se pojí 3-20 otázek. Po zakoupení obdržíte e-book emailem. Doporučujeme k přípravě na přijímací zkoušky na VŠ psychologii či jiné zkoušky s psychologickým zaměřením.

199,00 Kč

Cvičebnice testů psychologie

Cvičebnice 1000 testových otázek z psychologie je ebook, který se hodí každému, kdo se připravuje na přijímací zkoušky VŠ oboru psychologie v Bc stupni. Můžete si procvičit získané znalosti a udělat tak svou přípravu efektivnější.  Cvičebnice obsahuje 1000 otázek a řešení, rozdělených do kapitol dle jednotlivých psychologických oborů, biologie a základů společenských věd . Zasíláme jako elektronickou knihu v PDF na email, který uvedete do objednávky. Nová aktuální revize z roku 2023 (aktualizace otázek a vizuální podoby dokumentu).

450,00 Kč

Slovník psychologických pojmů

Slovník pojmů z psychologie je ebook, který se hodí každému, kdo se připravuje na přijímací zkoušky VŠ oboru psychologie na Bc stupni. Díky slovníku totiž projdete všechny podstatné pojmy, které by Vám při přípravě rozhodně neměli uniknout.  Slovník obsahuje seznam pojmů, k nimž si jednoduše můžete doplnit definici a tím si je osvojit. Pojmy jsou přehledně rozděleny do kapitol dle jednotlivých psychologických oborů.  Zasíláme jako elektronickou knihu v PDF na email, který uvedete do objednávky. Nová aktuální revize z roku 2023 (aktualizace a doplnění pojmů a vizuální podoby dokumentu).

159,00 Kč

Známé osobnosti psychologie - všechny díly

Všchny díly e-book cvičebnice Známé osobnosti psychologie s 225 známými osobnostmi psychologie + správná řešení. Ke každé osobnosti se pojí 3-20 otázek. Po zakoupení obdržíte e-booky v pdf podobě emailem. Doporučujeme k přípravě na přijímací zkoušky na VŠ psychologii či jiné zkoušky s psychologickým zaměřením.

499,00 Kč

Cvičebnice seberozvoje

Tato cvičebnice poskytuje prostor, kde se můžete sami zamyslet nad svým osobním růstem a cíli , které jsou pro vás nyní aktuální. Skrze otázky a úkoly na jednotlivých "sezeních" se budeme se snažit vaši motivaci směřovat na konkrétní cíle a kroky, které vás mohou posunout v následujících 2 měsících vpřed. Každé "sezení" vás vyzve k provedení konkrétních úkolů a cvičení, které vám umožní prozkoumat své možnosti a aplikovat je ve vašem každodenním životě pro dosažení vámi zvoleného cíle. Připravte se však na to, že se budete muset sami pustit do praktické práce, abyste mohli vidět výsledky.

350,00 Kč

  Trička

  Dárkové vouchery

   Přípravné kurzy a konzultace

   Individuální lekce psychologie (90 min)

   Komplexní příprava na přijímačky i studium psychologie Možnost výpůjčky základní literatury Přijímací zkoušky nanečisto včetně pohovoru Zkušení lektoři - psychologové, studenti psychologie Příprava portfolia k přijímačkám Průběžné úkoly Pracovní materiály zdarma V případě zájmu o hodinu se lze nejprve domluvit na emailové adrese: psychologiepv@gmail.com nebo na tel. čísle: 607 807 135  nebo  objednejte požadovaný počet hodin a my kontaktujeme ohledně termínů Vás!

   500,00 Kč

   Individuální lekce psychologie (60 min)

   Komplexní příprava na přijímačky i studium psychologie Možnost výpůjčky základní literatury Přijímací zkoušky nanečisto včetně pohovoru Zkušení lektoři - psychologové, studenti psychologie Příprava portfolia k přijímačkám Průběžné úkoly Pracovní materiály zdarma V případě zájmu o hodinu se lze nejprve domluvit na emailové adrese: psychologiepv@gmail.com  nebo na tel. čísle: 607 807 135 nebo objednejte požadovaný počet hodin a my kontaktujeme ohledně termínů Vás!

   450,00 Kč

   Skupinový kurz - záloha (první platba)

   Komplexní příprava na přijímací zkoušky psychologie. Kompletní informace najdete v záložce kurzu přímo na webu. Přihlášením na kurz a zaplacením zálohy Vás provede náš eshop. Po odeslání objednávky se Vám ozveme s bližšími informacemi.

   5 000,00 Kč

   Konzultační hodina

   Nasměrování, dolaďování, doporučení - pomůžeme se lépe zorientovat! Kontaktujte nás na emailové adrese:  psychologiepv@gmail.com,  nebo na telefonním čísle: 607 870 135  A domluvte se s námi na společném setkání nebo Vás po uhrazení částky kontaktujeme my!

   350,00 Kč