Materiály na přijímačky VŠ psychologie

Cvičebnice i slovník

Slovník základních pojmů z psychologie

Slovník pojmů z psychologie je ebook, který se hodí každému, kdo se připravuje na přijímací zkoušky VŠ oboru psychologie na Bc stupni. Díky slovníku totiž projdete všechny podstatné pojmy, které by Vám při přípravě rozhodně neměli uniknout.  Slovník obsahuje seznam pojmů, k nimž si jednoduše můžete doplnit definici a tím si je osvojit. Pojmy jsou přehledně rozděleny do kapitol dle jednotlivých psychologických oborů.  Zasíláme jako elektronickou knihu v PDF na email, který uvedete do objednávky, do dvou pracovních dnů.

129,00 Kč

Cvičebnice testů psychologie

Cvičebnice testů z psychologie je ebook, který se hodí každému, kdo se připravuje na přijímací zkoušky VŠ oboru psychologie v Bc stupni. Můžete si procvičit získané znalosti a udělat tak svou přípravu efektivnější.  Cvičebnice obsahuje 1000 otázek a řešení, rozdělených do kapitol dle jednotlivých psychologických oborů, biologie a základů společenských věd. Zasíláme jako elektronickou knihu v PDF na email, který uvedete do objednávky, do dvou pracovních dnů.

399,00 Kč

  Trička

  Dárkové vouchery

   Přípravné kurzy a konzultace

   Přípravný kurz a záloha Praha

   Komplexní příprava na přijímací zkoušky psychologie. Kompletní informace najdete v záložce kurzu přímo na webu. Přihlášením na kurz a zaplacením zálohy Vás provede náš eshop. Po odeslání objednávky se Vám ozveme s bližšími informacemi.

   5 000,00 Kč

   Konzultační hodina

   Nasměrování, dolaďování, doporučení - pomůžeme se lépe zorientovat! Kontaktujte nás na emailové adrese:  psychologiepv@gmail.com,  nebo na telefonním čísle: 607 870 135  A domluvte se s námi na společném setkání nebo Vás po uhrazení částky kontaktujeme my!

   350,00 Kč