Připravujete se na přijímačky na VŠ obor psychologie?

Využijte naše materiály!

Známé osobnosti psychologie III

3. díl e-book cvičebnice se 75 známými osobnostmi psychologie + správná řešení. Ke každé osobnosti se pojí 3-20 otázek. Po zakoupení obdržíte e-book emailem. Doporučujeme k přípravě na přijímací zkoušky na VŠ psychologii či jiné zkoušky s psychologickým zaměřením.

199,00 Kč

Známé osobnosti psychologie II

2. díl e-book cvičebnice se 75 známými osobnostmi psychologie + správná řešení. Ke každé osobnosti se pojí 3-20 otázek. Po zakoupení obdržíte e-book emailem. Doporučujeme k přípravě na přijímací zkoušky na VŠ psychologii či jiné zkoušky s psychologickým zaměřením.

199,00 Kč

Známé osobnosti psychologie I

1. díl e-book cvičebnice se 75 známými osobnostmi psychologie  + správná řešení.   Ke každé osobnosti se pojí 3-20 otázek. Po zakoupení obdržíte e-book emailem. Doporučujeme k přípravě na přijímací zkoušky na VŠ psychologii či jiné zkoušky s psychologickým zaměřením.

199,00 Kč

Cvičebnice testů psychologie

Cvičebnice 1000 testových otázek z psychologie je ebook, který se hodí každému, kdo se připravuje na přijímací zkoušky VŠ oboru psychologie v Bc stupni. Můžete si procvičit získané znalosti a udělat tak svou přípravu efektivnější.  Cvičebnice obsahuje 1000 otázek a řešení, rozdělených do kapitol dle jednotlivých psychologických oborů, biologie a základů společenských věd . Zasíláme jako elektronickou knihu v PDF na email, který uvedete do objednávky. Nová aktuální revize z roku 2023 (aktualizace otázek a vizuální podoby dokumentu).

450,00 Kč

Slovník psychologických pojmů

Slovník pojmů z psychologie je ebook, který se hodí každému, kdo se připravuje na přijímací zkoušky VŠ oboru psychologie na Bc stupni. Díky slovníku totiž projdete všechny podstatné pojmy, které by Vám při přípravě rozhodně neměli uniknout.  Slovník obsahuje seznam pojmů, k nimž si jednoduše můžete doplnit definici a tím si je osvojit. Pojmy jsou přehledně rozděleny do kapitol dle jednotlivých psychologických oborů.  Zasíláme jako elektronickou knihu v PDF na email, který uvedete do objednávky. Nová aktuální revize z roku 2023 (aktualizace a doplnění pojmů a vizuální podoby dokumentu).

159,00 Kč

Známé osobnosti psychologie - všechny díly

Všchny díly e-book cvičebnice Známé osobnosti psychologie s 225 známými osobnostmi psychologie + správná řešení. Ke každé osobnosti se pojí 3-20 otázek. Po zakoupení obdržíte e-booky v pdf podobě emailem. Doporučujeme k přípravě na přijímací zkoušky na VŠ psychologii či jiné zkoušky s psychologickým zaměřením.

499,00 Kč

Cvičebnice seberozvoje

Tato cvičebnice poskytuje prostor, kde se můžete sami zamyslet nad svým osobním růstem a cíli , které jsou pro vás nyní aktuální. Skrze otázky a úkoly na jednotlivých "sezeních" se budeme se snažit vaši motivaci směřovat na konkrétní cíle a kroky, které vás mohou posunout v následujících 2 měsících vpřed. Každé "sezení" vás vyzve k provedení konkrétních úkolů a cvičení, které vám umožní prozkoumat své možnosti a aplikovat je ve vašem každodenním životě pro dosažení vámi zvoleného cíle. Připravte se však na to, že se budete muset sami pustit do praktické práce, abyste mohli vidět výsledky.

350,00 Kč

    Tyto materiály jsou pro účastníky zdarma součástí součástí našich kurzů.