PRO LETOŠEK TEPRVE PŘIPRAVUJEME.... 

Praktické kurzy psychologie pro každého

 • Psychologie aplikovaná do praxe běžného života
 • Zaměřené na nácvik dovedností a seberozvoj
 • Prostor pro Vaše příklady a aktuální témata
 • Kurzy v různém rozsahu (jednodenní i pravidelné)
 • Malé skupiny s komorní atmosférou
 • Zkušení lektoři i psychologové


PRO LETOŠEK TEPRVE PŘIPRAVUJEME ...
Pro koho jsou praktické kurzy určeny?

Na praktický kurz se může přihlásit kdokoliv, kdo má zájem o psychologii, seberozvoj a hlubší poznání sebe sama i toho, jak v každodenním životě funguje lidská psychika. Pro účast není třeba žádná předchozí zkušenost nebo znalost z psychologie. Kurzy jsou určeny i těm, kteří nějakou zkušenost mají. I těm přinese nové podněty. 

Jak to u nás vypadá?

Objednejte si kurz:

Individuální lekce psychologie (90 min)

Komplexní příprava na přijímačky i studium psychologie Možnost výpůjčky základní literatury Přijímací zkoušky nanečisto včetně pohovoru Zkušení lektoři - psychologové, studenti psychologie Příprava portfolia k přijímačkám Průběžné úkoly Pracovní materiály zdarma V případě zájmu o hodinu se lze nejprve domluvit na emailové adrese: psychologiepv@gmail.com nebo na tel. čísle: 607 807 135  nebo  objednejte požadovaný počet hodin a my kontaktujeme ohledně termínů Vás!

500,00 Kč

Individuální lekce psychologie (60 min)

Komplexní příprava na přijímačky i studium psychologie Možnost výpůjčky základní literatury Přijímací zkoušky nanečisto včetně pohovoru Zkušení lektoři - psychologové, studenti psychologie Příprava portfolia k přijímačkám Průběžné úkoly Pracovní materiály zdarma V případě zájmu o hodinu se lze nejprve domluvit na emailové adrese: psychologiepv@gmail.com  nebo na tel. čísle: 607 807 135 nebo objednejte požadovaný počet hodin a my kontaktujeme ohledně termínů Vás!

450,00 Kč

Skupinový kurz - záloha (první platba)

Komplexní příprava na přijímací zkoušky psychologie. Kompletní informace najdete v záložce kurzu přímo na webu. Přihlášením na kurz a zaplacením zálohy Vás provede náš eshop. Po odeslání objednávky se Vám ozveme s bližšími informacemi.

5 000,00 Kč

Konzultační hodina

Nasměrování, dolaďování, doporučení - pomůžeme se lépe zorientovat! Kontaktujte nás na emailové adrese:  psychologiepv@gmail.com,  nebo na telefonním čísle: 607 870 135  A domluvte se s námi na společném setkání nebo Vás po uhrazení částky kontaktujeme my!

350,00 Kč

  Kontakt

  Adéla Mládková

  Aktuální nabídka

  Praha


  QR platba

  607 870 135

   Facebook

  psychologiepv@gmail.com

  Instagram