Noste psychologii i navenek

...a připomeňte sami sobě i svému okolí, jak je důležitá

Dámské tričko "Trust me I am a Psychologist"

Dámské tričko s psychologickou tematikou:  "Trust me I am a Psychologist" - Důvěřujte mi, věřte mi, jsem psycholog. Určené na každodenní nošení, nebo jako skvělý dárek studenty psychology, psychology a psychoterapeuty. Tričko je 100% bavlna, lze prát v pračce na 30° i s ostatním prádlem.  Doporučujeme tričko objednat o velikost větší, než je Vaše běžná.

389,00 Kč

Dámské tričko "Psychology life"

Dámské tričko s psychologickou tematikou:  "Psychology life" - Psychologie je život nebo psychologie jako životní styl.  Určené na každodenní nošení, nebo jako skvělý dárek pro někoho, kdo se o psychologii a duševní zdraví zajímá. Tričko je 100% bavlna, lze prát v pračce na 30° i s ostatním prádlem.  Doporučujeme tričko objednat o velikost větší, než je Vaše běžná.

389,00 Kč

Dámské tričko "Mental Health Matters"

Dámské tričko s psychologickou tematikou:  "Mental Health Matters" - Záleží na duševním zdraví.  Určené na každodenní nošení, nebo jako skvělý dárek pro někoho, kdo se o psychologii a duševní zdraví zajímá. Tričko je 100% bavlna, lze prát v pračce na 30° i s ostatním prádlem.  Doporučujeme tričko objednat o velikost větší, než je Vaše běžná.

389,00 Kč

    Všechny produkty: